Ostatni test na remis

W piątkowy wieczór „Stalowcy” rozegrali ostatni mecz towarzyski w ramach przygotowań do sezonu 2016/2017 w II gr. A klasy. Sparingpartnerem naszej drużyny był zespół KS-u Szczedrzyk.

Mijający już tydzień był bardzo pracowity dla drużyny ze stadionu przy ul. Dworcowej w Osowcu. Na przestrzeni ostatnich 5 dni Stal rozegrała 3 mecze towarzyskie, w których dwukrotnie zremisowała oraz poniosła porażkę. Pierwszym przeciwnikiem „ biało-niebieskich” był beniaminek klasy okręgowej- Start Siołkowice. Mecz rozgrywany na wyjeździe zakończył się wynikiem 1-1, a bramkę dla „ Stalówki” zdobył Michał Mucha.

Drugą potyczkę sparingową przyszło grać zespołowi prowadzonemu przez trenera Tomasza Długosza w środę, z rywalem, z którym Stal zmierzy się w 2 kolejce A klasy tj. z FC Żelazną. Spotkanie to wygrała drużyna z Żelaznej 4-3. Bramki dla Stali zdobyli: Jacek Kwaka, Kamil Kardasiński oraz Krzysztof Hałka. Stal wystąpiła w następującym składzie:

Lukas Blacha- Michał Winiarski, zawodnik testowany, Michał Możdżeń, Krzysztof Hałka- Michał Mucha, Przemysław Winiarski, Kami Kardasiński, zawodnik testowany – zawodnik testowany, Jacek Kwaka.

Ponadto grali: Marcin Wajs, Kamil Płóciennik.

Z kolei we wczorajszym meczu towarzyskim Stal zremisowała z innym beniaminkiem A klasy, KS-em Szczedrzyk 3-3, a bramki na swoje konto zapisało dwóch zawodników testowanych oraz Jacek Kwaka.

W sparingu ze Szczedrzykiem udział brali następujący zawodnicy:

Michał Winiarski- Kamil Płóciennik, Tomasz Długosz, Michał Możdżeń, Krzysztof Hałka- Michał Mucha, Paweł Pazowski, Kami Kardasiński, Przemysław Winiarski- zawodnik testowany, Jacek Kwaka.

Ponadto grał zawodnik testowany.