Nowy szkoleniowiec na Dworcowej

W związku z tym, , iż dotychczasowy trener „Stalówki” Łukasz Ganowicz zrezygnował z dalszego prowadzenia zespołu seniorów, informujemy,że nowym szkoleniowcem, który poprowadzi Stal w rozgrywkach klasy okręgowej został były zawodnik oraz trener drużyny Tempa Opole- p. Mariusz Pasierski.

Nowemu trenerowi „biało-niebieskich” życzymy powodzenia w prowadzeniu ekipy ze stadionu przy ul. Dworcowej, w tym przede wszystkim zrealizowania ciężkiego zadania, jakim będzie bez wątpienia utrzymanie się „Stalowców” w klasie okręgowej.

Z kolei składamy serdeczne podziękowania na ręce trenera Łukasza Ganowicza. Dziękujemy za 4 lata pracy,włożonego w nią serca oraz zaangażowania. Za te 4 lata, podczas których nie raz mieliśmy okazję do radości oraz jak to bywa również w sporcie, przeżywaliśmy chwile zwątpienia.W końcu dziękujemy za poprowadzenie drużyny do ponownego awansu do klasy okręgowej.

DZIĘKUJEMY TRENERZE!